Tüy Sorunu...

Betullsusam

Odamdan ve yanımdan ayrılmadığı için üstüm tüyleriyle kaplı oluyor. Kıyafetten tüylerini toplayabilecek bi ürün var mı? Tüylerini kolayca toplayabilecek???

9 CEVAP

shilohlael

Ikea Roll candır :.)

Betullsusam

@Zeynepulku Sen kullanıyor musun bu ürünleri? Kullanıyorsan memnun musun ?

betultekin02

Bu dönemde çok tüy dökmemesi lazım. Benim kedim 8 aylık civarında. Doğru düzgün tüy dökmedi. Yedirdiğiniz mamayı gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Zeynepulku

ben bimden almıştım 10 tlye işe yarıyor bence pratik. 2.sini kullananlar memnun genelde

betul18

bende viladanınki vardı o çok güzeldi bir de koçtaştan aldım o da kötü değil ama vilada>>>>

Elifkar92

https://ty.gl/0lr5s17

Bu üründen çok memnunum günlük hayatta da pek çok yerde işimi kolaylaştırıyor. Tavsiye ederim.

emreovec

Paylaştığı ilk ürün bende var. Yapışkan bantlı bir roller. Alıyor ama pıratik mi tartışım. Ancak kıyafet için iş görüyor.

Betullsusam

Teşekkürler tavsiye ve önerileriniz için. Çok tüy dökmüyor ama sürekli yanımda ve odamda olduğu için gün içinde yavaş yavaş tüy bıraka bıraka üstüm başım tüy oluyor yani aslında az tüy döküyor bi insanın günlük saç dökülme miktarı gibi normal bi seviyede hatta bi kedi olarak az döküyor diyebilirim. Tekrardan teşekkürler önerileriniz için (: @shilohlael @betul18 @elifkar92 @betultekin02