Stiç Neden Tüy Döküyor?

Senasakar

Eskiden tek tük bir kaç tanenin dışında dökülme olmuyordu tüylerinde. Ama son zamanlarda bütün kıyafetlerim,koltuklar,ve Stiç'in yatağı tüyden geçilmiyor. Mama değişikliğide yapmadık. Neden dökülüyor olabilir? Dökülmeyi önlemek için ne yapılabilir?

3 CEVAP

Havanese_Siri

Mevsimsel olarak döküyordur muhtemelen, sık tarayın ve furminator kullanmayı deneyin

Senasakar

Kısırlaştırılmasıyla herhangi bir ilgisi olamaz değilmi?

kediyildiz

Tüylerini düzenli bir şekilde tarayin ve vitamin takviyesi yapın nedeni streste olabilir