Kızgınlık

mihriii

Merhaba kedim kızgınlıkta kısırlaştırıcam fakat henüz zamanı gelmedi.Şimdi bu sorum saçma gelebilir ama soruyorum slmdlamş.Ben onu severken poposunu kaldırıyo ben se poposunun üstünü sevşyorum ama o zaman da garip sesler çıkartıyo canı acıyo gibi.Acaba bu onu rahatlatıyo mu canı mı acıyo anlamadım.

8 CEVAP

Anonymus179224

O nokta kedilerin hoşuna gidiyor genel olarak, erkekler de poposunu kaldırıyor orası sevilince 😁

mihriii

ldmspxmşdm erkeklerin de yaptığını bilmiyodum

Anonymus179224

Ama dişilerde farklı olabilir durum, misal dişi kuşum bana kur yaparken poposunu kaldırıyor 😂

mihriii

kdmsğmspsms bu hayvanlar niye bize kur yapıyo ya

gayelise

Kızgınlık döneminde o hareketleri yaparlar sürekli doğalarında olan bir şey

kaanpolat

Sevmeyin sürekli oyun oynayın ben oyun oynayıp korkutarak geçirdim 4 gün sürdü kızgınlığı 1 hafta sonra kısırlaştırıdım Yani bugün

mihriii

evet daha çok oyun oynatıyorum bizimki de 4 gün falan sürüyo bu üçüncü ama daha küçük kısırlaşmak için

mihriii

çok sağolun popo kaldırmalarını biliyorum da sevince canı acıyo mu diye tereddüt ettim ama acımıyodur heralds hoşuna gittiği için ses çıkarıyodur o zaman