Acil Yardım Kedim Pamuk Yedi

brokingbad

ben banyodaydım odaya bir girdim yerde bir sürü pamuk ve bişey çiğniyodu tüm pamukları parçalamış ve büyük ihtimal yemiş(yabancı cisimleri yemeye eğilimli) unutmuşum pamuk paketini orda. Bir şey olur mu tüy yumağı gibi atar mı acaba malt verdim

3 CEVAP

ahsenyildiz

röntgen çektirin ve veterinere sorun buradki kimse net cevap veremez

Zesinnn

Yaş mama verin sulu şeyler vermeye çalışın ki bağırsak tıkanmasın en hızlı bir şekilde veterinere götürün

brokingbad

2 gün gözlemleyeceğim yazdım veteriner e . şuanlık bir belirti yok iştahi yerinde kakasını yapiyor. Malt ve yaş mama verdim