Mama Sahte Mi ?

Sedakkk

Arkadaşlar ben bugün matisse kitten mama aldım mamanın taneleri normalde de böyle mi lütfen yardımcı olur musunuzz sahte olmasından korkuyorum

10 CEVAP

shilohlael

Benim aldığım Matisse'de böyleydi "gibi" ama emin olamadım... :.(
Geçen sene sokak bebişlerine almıştım kaliteli yesinler istemiştim ama yememişlerdi.

Benim N&D mama sahte mi diye sorduğum sorudan dolayı böyle bir şüpheye düştünüz sanırım ama benimki kitten değildi sizinki kitten ve bir de şu var matisse yakın zamanda mama tanesi ve renginde değişikliğe gitti bana pet shop öyle söyledi

Sedakkk

Paket üzerinde de mama resmi göremediğim için emin olamıyorum umarım sahte değildirr

mihriii

bende var ama içeriği değişmiş ya ben belki taneleri de değişmiş ben önceden almıştım

mihriii

şekli böyle aynı üçgensel rengi ışıktan dolayı mı böyle çıktı koyu kahve bendeki

mihriii

iki kere ben yazmışım

mihriii

resim atardım ama nasıl atıcağımı bilmiyorum burdan

Sedakkk

Evet rengi koyu kahve @mihriii bende resim nasıl atılıyor bilmiyorum maalesef :(

mihriii

mesaj attım

betultekin02

Farmina'ya mail atarsanız hemen cevap veriyorlar. İnternet üzerinden aldıysanız site adını da yazarak satış yaptıkları bir firma olup olmadığını öğrenebilirsiniz.