Kedim 6 Aylık Kızgınlık Dönemi Geldi Çiftleştirme İçin Erken Mi

Erkek ankara kedisi

8 CEVAP

yummysmom

henüz çok erken ayrıca erkek kedilerin eş bulması çok zor kısırlaştırın lütfen çektiğiniz eziyete değmez

betultekin02

Çiftleştirmeyin, kısırlaştırın. Sokakta bir yuvaya muhtaç bir sürü hayvan var. Yazık günah.

emreovec

Olabilir de olmayabilir de. 6 aydan sonra çiftleşmeye hazır olurlar ama belli de olmaz. 8. ay en gerçekçi dönemdir.

Anonymus179224

Herkes kendi fikrini beyan ediyor bu platformda ve benim fikrim bu @iklim2410

Küçük olduğu için birkaç sene kısırlaştırmak istemiyorum

Anonymus179224

Kediler bir yaşından sonra yetişkin sayılıyor zaten, birkaç sene niye onu anlayamadım.

ilkim2410

Of adamın kendi fikri ister çiftleştirir ister kısırlaştırır.

ilkim2410

Pardon erkek değilmiş :)