Epilepsi Kedi :(

Lolilokum

Kedim epilepsi hastası,epilepsi krizlerini azalması için yapmam gereken nelerdir bilgisi yada daha önce tecrübesi olan arkadaşlar yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

5 CEVAP

HillB

Bunu ilk defa duydum, çok geçmiş olsun.

HillB

Bunu ilk defa duydum, çok geçmiş olsun.

yummysmom

azaltmak için ne yapılır bilmiyorum ama genelde rahatlatmak çok önemli catnip kullanabilirsiniz kriz anında sakın tutmaya ya da durdurmaya çalışmayın krizinin başladığını fark ettiğiniz an etrafında ona zarar verebilecek şeyleri ortadan kaldırın kriz sonrası korkup saklanıyor ya da tam kendine gelemiyor olabilir yormayın kendi haline bırakın çok geçmiş olsun :)

Lolilokum

Çok teşekkür ederim

Lolilokum

Teşekkür ederim :(