İshal

Busenurozyurt

Arkadaşlar kedime 20 Ocak çarşamba günü Broadline iç dış parazit damlası uygulandı. Sabahtan beri biraz halsizlik vardı. Sabah kakası normaldi fakat az önce ishal olduğunu fark ettim. İshalinde herhangi bir farklılık yok tek renk ve herhangi bir parazit görmedim. Fortiflora verdik hemen fakat biraz korktuk. Acaba iç dış parazit damlasından sonra ishal olması normal mi?

3 CEVAP

HillB

Damla derisine yapılmıyor mu, ishalle bağlantısını kuramadım. Bir de iç parazitin nasıl damlası oluyor ağıza mı damlatılıyor?

Busenurozyurt

Damla dış parazit gibi enseye yapılıyor fakat hem iç hem de dış parazit ilacı görevi görüyor.
Kedimin şu an ishal olabileceği başka herhangi bir seçenek aklıma gelmiyor maalesef bu yüzden acaba damladan olmuş olabilir mi başına gelmiş olan var mı diye danışmak istedim..

Pisiuuu

Benim kedim de bu damladan olmuştu ama herhangi bi ishal hatırlamıyorum bunu en iyisi veterinerinizi arayıp sormanız olur onun dışında ben kedim ishal olduğunda tavuk göğsü haşlayıp veriyorum ishalini kesiyor ama dediğim gibi siz mutlaka veterinere danışın