Kedi Kumu İsyanı

Arkadaşlar gece gece kedi kumu alıyım diye girdim sitelere ordan burdan bulmaya çalışıyorum en ucuzunu farkettimki hiç biri ucuz değil..... siz bu işi nasıl hallediyorsunuz allah için bi çözüm önerisi olan varsa söylesin. Bizim tuvaletimiz xl model bi de koyduğum kumun 7cm yükseklikte olması zaten mümkün değil 10ltyi boşaltsam 3 cm anca oluyor. Kedimin biri kumu dibine kadar kazıp yapıyor çişi kabın dibine yapistiginda kürekle alırken dağılmaya başlıyor bu kez kumun ömrü azalıyor. Haftada bir tüm kumu değiştirmek zaten mümkün değil bu fiyatlarla kısacası isyanlardayım...

7 CEVAP

SerraYanmaz

Dolap ya da let go dan bakabilirsiniz alıp kullanmayan insanlar sıfır ürünü sırf ellerinden çıksın diye satıyor daha birkaç gün önce 3 paket kumu 20 liraya aldım hala şoktayım :D
Dolap daha güvenli

HillB

Ben 70Tl'ye 20 lt alıyorum. 2 ay gidiyor tek kedi için.
Titizliğine göre 2-3 haftada bir değiştirseniz yeterli kumun hepsini.

Macigsand aktif karbonluyu öneriyolar ben denemedim henüz elimdekiler bitsin denicem isterseniz bir bakın

Cansunurk

Bazen indirimde oluyor t r e n d y o l sitesinde. 4 paketli her biri 10 kg 100 liraya felan. Zaten minimum fiyatlar 35 liradan başlıyor. Bu şekilde daha uyguna getirebilirsin.

********u takip etmenizi öneririm. 20 lt proline kumu 57,9tl ye aldım en son olarak. En uygun ve kullanabilir olarak hep ********dan alıyorum.

betul18

belki pelet kum sizin için daha ıygun olabilir ben denemedim ama hem paketler büyük fiyatlar uygun topaklanmıyor tabii

CatLulu

lindo cat baya uygun 10 lt alıp 5 5 bölünce 1 ay yetiyor ben 2 haftada bir degistiriyorum n 1 1 de filan 2 lt 40 tl tam bir fiyat performans ürünü