Kedim Ayak Düşmanı

Cansunurk

Öncelerinde ısırmayı abartıyordu. Ellerimi felan ısırmayı fakat bıraktı. Şimdi ise uyurken ayağım dışarda kalıyor bazen. Ve görür görmez ısırıyor. Yok mu bunun çözümü. Hadi şimdi kış, çoraplarla idare ederim ama yazın.... Odadan terk etmeyi, aaaa diyerek acı tepkisi koymam yetmiyor. Sizin kediniz de mi böyle? Ne yapmamı önerirsiniz?

4 CEVAP

yummysmom

kaç aylık yavruyken oyun amaçlı yapıyorlar ama uyarmak lazım tabi şş ya da hayır gibi sert bir ses tonuyla uyarın büyüdükçe geçiyor

Blackcat34

Evet benim kedimde öyle. Aaa ya da hayır diyince ısırmayı bırakıyor ama bazen asla bırakmıyor. Ruh haline göre

emreovec

Genel olarak oyun oynamak istediğinde ya da bir şeye kızdıysa yapıyor Paşa'da. Hayır diyorum bırakıyor ama yine de çok sıkılmış durumdaysa bazen bırakıp, tekrar atılıyor. Zamanla azalıyor ama tamamen kaybolur mu emin değilim.

duyguerdgn

Kedim sakızda aynı şekilde sabahları çok erken kalkıyor ve tek başına canı sıkıldığı için sürekli ayaklarımızı ya da kafamızı ısırıp atlıyor kağıt top verip oynatmaya başladıktan sonra artık çok fazla ısırmıyor