Yavru Kedim Kabız Mı?

Pisiuuu

Kedim kabız mı bilemiyorum 3 gündür az mama yiyor normalde yemesi gerekenden daha da az yiyor bugün kumunu temizlerken dikkat ettim sadece 1 kez büyük tuvaletini yapmış ama sabah kalktığımda kuyruğunda dışkısı kalmış ve bunu kapıya dolaba sürmüş geçerken herhalde o zaman gördüğüm dışkısı kabız gibi değil de normal diski gibiydi tuvaletini yaptığı yeri de gayet normal herhangi anormal bir şey gözükmüyor zeytinyağı vermek geliyor aklıma ama emin olmadan da hayvana vermek istemiyorum bilen var mı bu konu hakkında bir şey?

1 CEVAP

Pisiuuu

Bu arada kedim 5 aylık aklıma diş çıkardığı için mi acaba yemiyor diye de geliyor ama işte ne kadar doğru bilemiyorum