Soru Değil Ama Kediler Hakkında Bi Kaç Şey Söylemek İstiyorum

tnrvrbuse17

Bugün çok kötü bi gün geçirdiğim için gözyaşlarımı tutamayıp ağlamıştım,kedim venüs, bu durumu görünce uykusundan uyanıp bana baya baktı ve sonrasında bi yerde uzanıp sabit bi yere odaklandı, bende kendime gelip toparlandığımda yanına gittim ve yanına gittiğimde gözleri dolmuştu ve gözleri ıslaktı, ağlıyordu.. o kadar içim ürperdi ki anlatamam, bana kedi sahiplenmeden önce kedi mi köpek mi deseler hep köpek derdim, ama Venüs hayatıma girdiğinden beri bu sorunun cevabı baya değişti, asla nankör olmadıklarını bu yazımla daha iyi anlayın diye söylemek istedim. Ve gücünüz varsa, bakabilecek durumdaysanız evde küçük bi kediniz olmalı diye düşünüyorum✨💕

8 CEVAP

İnsandan daha nankör bı yaratilmisa rastlamadım koca ömrümde

Ben de bir gün neden olduğunu hatırlamıyorum, ağlıyordum. Kedim gelip göz yaşımı yaladı. O kadar üzüldüm ki bir de ona ağladım. Canım kedim :3

Anonymus179224

Bizimki eskiden taranmaktan nefret ederdi. (Hala bayılmıyor ama en azından tahammül edebiliyor artık 😁) Sonra bir gün göbüşünde düğümler oluştuğunu fark ettim. Her neyse, sonunda bir şekilde kurtulmuştuk o düğümlerden tam son kez tararken göbüşünü acıtmış olacağım ki tarağı tutan elimi ısırdı oğlum :( Canım acımıştı. Bir anda modum düştü, gözlerim yaşardı. Tarayabilmek için dizlerimin üzerine yatırmıştım onu; hemen olduğu yerde doğruldu, korku ve üzüntülü gözlerle bana bakıyordu. 🥺 Hemen kalktı, elimi kontrole geldi, biraz koklayıp iyi olduğundan emin olunca da poposunu dizlerime dayayıp kıvrıldı yanıma. İçim pırpır etti bir anda, kalbimi eritmişti bu davranışı. 🥺

Buseckr

Çok nankör tanıdım hiç biri kedi değildi :)

hhBety

Oyy çok tatlı

Anonymus179224

Şimdi kim nankör düşünelim bakalım :)

TinaTina

Insanlar çok nankör asıl, herkes bir şehir efsanesi olan kedilerin nankör olduğunu söylüyor ama insanlar daha nankör çünkü bu dünyada sadece insanlar yaşıyormuş gibi diğer bitkileri hayvanları umursamiyorlar, sonraki nesil hiç düşünmeden doğayı kirletiyorlar. Kediler asla nankör değildir, nankör olan insanlardır. Siz siz olun şu soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarını unutmayın. Ağrı da yaşıyorum şu an hava -30 derece, dün akşam -25 ti ve bahcemdeki kediler titriyorlardi usumekten hatta tüyleri donmustu. Onları balkona aldık ılık su verdik içtiler, mama verdik yediler. Lütfen siz de onları unutmayın. Bir hayvanın bir insanı sevmesi kadar güzel bir şey yok. Dün kediler balkondayken birtanesi üstüme atladı ve bana o kadar sıkı sarildiki anlatamam. Gözlerim doldu o an. Bende ona sıkı sıkı sarıldım, çok güzeldi. Bir hayvanın bir insanı sevmesi anlatilamayacak kadar güzel, sadece yaşayan anlar...

ilkim2410

Bende bir kere ağlıyordum. Kedilerim geldi, biri başıyla bana sürtündü diğeride göz yaşımı yaladı. Çok mutlu oldum. Köpekleride severim ama teyzemin köpeği bırakıp giderdi ama benim kızımla oğlum gitmez... Kediler hiç nankör değil.