Kanser Hastası Biri Evinde Kedi Besleyebilir Mi?

Kanser hastası biri tedavisi bittikten sonra evinde temiz olmak şartıyla kedi besleyebilir mi? Halam kuş besliyor kedi de besleyebilir mi?

5 CEVAP

yanik_kedi

Tabiki de besler üstelik moral ve motivasyon kaynağı:))

cute_catTR

sağlığı açısından zararlı olabilir ama piskoloji bakımından iyi alırsanız yavru ve kısa tüylü bir kedi tavsiye ederim:)

Havanese_Siri

tabiki de bakabilir

Luckyssss

Bence cok guzel bi moral olur ona :) kedi zaten tertemiz bi varlık

Duman14

Alerji testi yaptırılmalı sonra benim gbi üzülmesin ama piskoljik açıdan yararlı olur diye düşünüyorum doktorunuzada danışın ama çok geçmiş olsun :(