Arkadaşlar Kedimin Dişeti Şiş Ve Kanıyor Çok Kötü Aynı Durumu Yaşayan Var Mı

Feratisa

Kedimin yaklaşık 2 haftadır dişi eti kanıyordu veterinere götürdüm divenes bitkisel damla sabah akşam sür dedi ama bi işe yaramadı sonra yine götürdüm şimdi antibiyotik iğne yapıyor 4 gün arka arkaya olacak aynı durumda olan var mı yaşayan lütfen yardımcı olsun başka ne yapabilirim

2 CEVAP

Ser77

Baska biri daha gorse iyi olur en az 2 veterinerden fikir almis olursunuz.

Anonymus179224

Bence de ikinci bir veterinere danışın. Bir de crystalin kullanımı yardımcı olabilir :)