Kedim Poposunu Yalamıyor

erengulyuz

kedim daha 2.5 aylık tuvaletinden sonra hiç oturup poposunu yalamaz geçen hafta her gün ben sildim poposunu çünkü çok kirlenmişti ama sonra baktım temizlemiyo hala dedim belki benden kaynaklanıyodur ama hala silmiyor zamanla düzelir mi ya da ne yapmam lazım teşekkürler

2 CEVAP

Anonymus179224

Normalde kedilerin annelerinden kedilik becerilerini ve sosyal becerilerini tamamlayabilmesi adına 3 aylıkken ayrılması gerekir. Peki ya sizin minnak tuvalet temizliğini öğrenemeyecek mi? Elbette öğrenecek, sadece biraz zaman alabilir. Şu an çok küçük, bu kadar küçük kedilerde bu sıkıntılar yaşanabiliyor :D

Billy89

Biz de 2,5 haftalıkken kendimizi sahiplendik. Annesi yoktu. Şu an 3. ayına yaklaştı. Biz de poposunu küçükken siliyorduk ama ilk başlarda temizlemiyordu. İlerleyen zamanlarda rahatsız olup silmeye başladı. Biraz sabır gerekiyor.