Lavman Zehirlenmesi

Cook

Geçen hafta çarşamba lavman yaptırmıştık,ertesi gün boğazına şurup kaçırmıştık ve sonrasında veterinerden çıkamaz olduk.Biz her gittiğimiz yerde boğazına şurup kaçırdığımızı belirttik fakst dün oturup adam akıllı düşündüğümde lavmandan sonra kötüleşmişti hayvan.2 hafta arayla 2 kez yapıldı lavman ve son seferinde aşırı kanaması olmuştu.Internetten baktığımda solunum güçlüğü,kafayı tutamama,yangı,enfeksiyon vb belirtileri gördüm.Hepsi uyuşuyor gibi duruyor şu an bizimle.Son olarak dün gece anal kesesi patladı,veterinere gideceğiz 2 saat sonra fakat başına lavman zehirlenmesi gelen varsa nasıl geliştiğini hikayesini tedavisini öğrenmek istiyorum

5 CEVAP

kimyonesra

Güncel... Çok geçmiş olsun, lütfen bizi de bilgilendirir misiniz

Cook

Lavman zehirlenmesi değilmiş,hatalı lavman sonucu kuyrukla arka bacak arasında iltihaplı açık yara oluşmuş.Şu anda iyi çok şükür,üstünden 2 yıl geçti.Atlattık kötü günlerimizi.

Serkan2727

Kedinizin durumu ne oldu

kimyonesra

Merhaba, ben başlığı yeni açıldı sandım kusura bakmayın meşgul ettim. Yavrunuzla sağlıklı ve uzun yıllar dilerim

Cook

Güncel