Kedi Sahiplenmek İstiyoruz Annemle Ama Her Aradığım Kişiler İlgilenmemekte Israrcılar

Yaklaşık 1 haftadır kedi sahiplenmek istiyoruz annemle Esenyurt'ta 3+1 evde oturmaktayız annem ve ben çalışmaktayız 21 yaşımdayım annem ise 45 annemin küçükken kedisi varmış şuanda yanlız hissetmemesi için bir kedi sahiplenmek istiyoruz aradığım kişiler ilgilisizce konuşmakta ve yardımcı olmamaktalar bunun ana nedeni nelerdir lütfen cevaplarsanız sevinirim

10 CEVAP

Para ile sahiplenmeyeceğim sokakta kalmış bir evlat sevgiye muhtaç olan ama kimse vermek istemiyor anlamadım gitti

Yarın mutlaka gönderdiğiniz ilanı arayacağım mesaj atmadım hepsini tek tek aradım sonucta bir can sahiplenicez yetişkin olursa daha iyi olur

Duman14

Yetişkinler içinde burda yuva arayanlar bölümünde kriterlerinize göre filtreleyip inceleyebilirsiniz:)

Kbrkbr

Benim şu an iki kedim var ve yuva arıyorum biri 6 aylık sarman erkek, diğeri ise van kedisi 1 yaşında erkek ve kısır.. ben de kedilerime güvenilir bir yuva arıyorum ilgilenirseniz hala sahiplenmediyseniz yardımcı olurum.

Havanese_Siri

Eğer parayla satıyorlarsa sakın yabancılardan teslim almadan önce para vermeyin çok dolandırıcı var ben neredeyse o şekilde dolandırılıyordum

Havanese_Siri

Yabancılardan yazmışım düzeltiyorum kimseden beni yabancı dolandırmaya kalkmıştı da

Duman14

Yavru mu istiyorsunuz yetişkin mi yardımcı olabilirim

Duman14

Bu kediyi sahiplenebilirsiniz arayarak iletişime geçin mesajları dikkate almıyorlar :)

BALGOZ

hangi cins olması fark etmez diyorsan sokaktan al onlar zaten yardıma muhtaç benimde 7 kedim var hepsi sokak kedisi