Çatıda Düşmek Üzere Kedi- Acil Yardım

Nurguloruc

Arkadaşlar,
Sokakta baktığım sarman bir kedim vardı. Ben işteyken kardeşim aradı 5 katlı apartmanın çatısında görmüşler. Bikaç komşu panik olmuş itfaiyeyi aramışlar. İtfaiye geldi fakat tabiki alamadı. Kedi Çatıda mahsur değil inşaatin tepesinde ve katlar arasında gezebiliyor. bazen 2. katta görüyorum bazen çatısının tepesinde çıkış yolu da var. İnşaattaki çalışanlar biz kovuyoruz o geri geliyor diyor. Amcam biraz mamayla kandırıp kucagına almaya çalışmış elini parçalamış. Şuan eli şiş mikrop kapmış hastane hastane geziyor. Ne yapacagımı bilmiyorum düşmesinden korkuyorum acı acı miyavlıyor. Kızgınlıga girdigi için arayışta olabilir mi?. Sanırım bilen birinin evet kızgınlıkta ve korkma düşmez demesine ihtiyacım var

2 CEVAP

Kedisever80

Çatıya çıkın alın yada Aşağı katlara indiği Zaman tutun.

ka06

Oraya kafes yada karton kutu koyun icine mama girer hava soğuk. Kokusunu alabileceği ton balığı ıslak mama falan olsun. Yada su kedileri tutmak için eldivenler var sert inşaat eldiveni 20 lira ondan alin tutun. Düşer çünkü kedilerin uzaklık yakınlık algısı yok bir kuş görmeye bakar maalesef