Kısırlaştırılmış Kedi Mamasi Önerisi

dilanhos

Kedim bugun kısırlaştırılacak, uygun fiyatli ve kaliteli, memnun kaldiginiz mama oneriniz var midir? Royal canin n&d demeyin. Royal canini biraktik ilk geldigi zamanlarda kedim. N&D de cok pahali. Brit care kullaniyoruz, onun kulvarinda mamalar onerirseniz iyi olur 🙂

5 CEVAP

gizemesersoy

Acana kısırlaştırılmış mama deneyebilirsiniz 4,5kiloluğu uyguna gelebiliyor

betultekin02

Hill's başarılı bir marka

emreovec

Brit Care bırakma sebebiniz ne ? Brit Care Hypo-Allergenic gayet güzel bir mama.

dilanhos

Brit care degil royal canini biraktik..

dilanhos

Golosi somonlu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Kullananiniz oldu mu?