Hangi Vitaminler

Veteriner deki vitaminler yüz TL den başlıyor internetten almam gerekiyor bir çok içerik var tüy deri bağışıklık dış sağlığı vb gibi hepsini mecbur ömür boyu kullanmalı miyiz yoksa kedinin özel durumuna göre mi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

wallback21

Hayır mecbur değilsiniz. Kaliteli mama ve özellikle kış aylarımda bağışıklığını yüksek tutmak icin kaliteli bir vitamin işinizi görür. Tuyleri için malt veya çim kullanmalısınız o da 6 Aydan sonra öneriliyor. Bir de şunu önerebilirim ben aminasol kullanıyorum kedime bağışıklığı güçlensin diye fiyat olarakta çok ucuz bir bakabilirsiniz buna.

Teşekkür ederim