Tüy Dökülmesi

duyguerdgn

Kedim sakız 6 aylık tüyleri dökülüyor kıyafetlerim beyaz beyaz hep tüy ney kullanıp tüy dökülmesini engelleyebilirim

3 CEVAP

Furminatör tek çözüm. Denendi ve onaylandı :) benım de kedim sarman ve upuzun ve sık tüyleri var yürürken bile tüyler havada uçuşurdu :D furminatörü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve aşırı memnunum. Furminatöre olumsuz yorum yapanları anlamıyorum büyük ihtimalle orijinal olanları kullanmıyorlar. Asla keçeleşme, tüyleri kökünden koparma gibi bir sorun yaşamadım. Şimdi kedim de aşırı rahatladı

Topacc

Haftada bir yumurta vermek tüy dökümünü iyi geliyor.

duyguerdgn

@aysenurtarcin Furminatör orjinal olan ürününü nerelerden bulabilirim siz nereden almıştınız acaba :)