Profine Kitten Mama

egzocan

Profine kitten mama kullanan var mi

8 CEVAP

egzocan

Aslinda mamanjn kalitesi sormayacaktim . Bilindik bir siteden ilk kez bu mamayi aldim ama paket yirtik bir sekilde geldi icindeki mamanjn orjinalliginden suphe duydugum icin kullanan birileri vqrsa mamanin seklini soracaktim

Elifinkedileri

Kitten hakkında pek bilgi sahibi değilim ama genelde profine markalı mamada tocopherol var bu da bir çok markaya göre avantaj sağlıyor

yasement

Merhaba geç gördüm ama bende var. Yalnız profine mamaları değişti bendeki eski seriden (yeşil beyaz ambalaj)
umarım görünür
profine kitten

yanik_kedi

Bi arkadaşım kullanıyor çok memnun gönül rahatlığı ile verebilirsiniz:)

egzocan

Tesekkurler gordum resmi bendeki de yesil beyaz yirtik srkilde gelince emin olamadim pek istahlida yemiyor suphelendim ama ayniymis cok tesekkurler zahmet oldu size de ☺️

yasement

Rica ederim bahcedekilerden de biri yemiyor pek lezzetli olmayabilir :)

paket kargodayken yırtıldıysa sorun yok ama uzun zamandır yırtıksa mama hava aldığı için bayatlamış olabilir.Belkide iştahlı yememesinin sebebi bu olabilir.Keşke hiç kullanmadan iade etseydiniz

patili

yırtık geldiyse yedirmeyin kedinize. firmayı atayın ve değişim talep edin. bayat oldugunu varsayalım, hemen gelene razı olmayın.