Brit Care Almaya Karar Verdim

Ama hangi aroma hindi ördek tavşan eti acaba tavşan eti nasıl olur ki ağır gelir mi bilmiyorum bu mamaya başlayınca hemen ilk günlerde belli eder mi dokunduğunu küsüp kusmadigina tuvaletine ve kasinmasin da artış olup olmadığına mi dikkat etmeliyim

2 CEVAP

miyathecatt

Aromasına değil ne işe yaradığına bakın hepsinin açıklamasında yazıyor mesela ördekli olan kısır kediler ve kilo kontrolü için, hindili olan hassas sindirim sistemi için, tavuklu olan stres azaltıcı vs. Alacağınız sitedeki açıklamaları okuyup öyle karar verin kedinizin ihtiyacına göre.

Tamam teşekkür ederim kısır kedi için alicam