Kedim Saç Boyasına Girdi(Acill)

Topacc

Kardeşim saçını boyarken kedimin arka ayağı saç boyasına girmiş. O panikle boyayı yaşamasın diye ıslak mendille ayağını silmiş ancak kedim sakin durmadığı için parmak aralarını temizleyememiş. Ben gittiğimde yalanıyordu hemen suyla ayağını yıkadım ama zehirlenir mi, ne yapmalıyım? :(

5 CEVAP

ferhat05

Limonlu suyu ilk defa duyuyorum. Zehri atmak için yoğurt yedirilir genellikle-geleneksel bir yöntem-. Veteriner hekimi aramak en mantıklısı.

Ceren2121

Hemen limonlu su içir

Anonymus179224

@Ceren2121 ? Limon kediler için toksiktir.

selinlilaaa

hemen limonlu su içir?? xd

mikaelson

çok acil veteriner hekimle görüşün