Güvenli Mama

Ceren2121

Ben güvenli kedi ması arıyorum sizin tavsiye ettiğiniz mama varmı

3 CEVAP

Kedinizin yaşına, sorunlarına, alerjisi olup olmadığına göre değişir ancak N&D, Acana, Orijen önerebilirim ancak bunlar pahalı mamalar bir o kadar da hakkını veren mamalardır. Asla ama asla Proplan gibi mamalar almayın ismi olsa dahi içeriği çok kaliteli mamalar. Aslında arada bir 400gr kedi sıkılmasın diye verilebilir ben burada Royal Canin'i kullanıyorum. Ama asıl tercihim N&D.

Pardon yanlış yazmışım Proplan'in ismi olsa dahi içeriği kötü olan bir mamadır.

Ceren2121

Tşk ederim ☺️