Neden Bukadar Cok!

bradutb13

Merhaba arkadaslar. 2 aylik van kedisi yavrum var. Cok saglikli buyuyor ama ellerimi cok fazla isiriyor
. ben uyurken isirip uyandirdigi bile cok oldu. hadi oyun oynar anlarimda surekli isirmasi normal mi ? Ve bunu kisisel degil herkese yapiyor. Hernekadar Hayir deyip kizip gucagimdan yere biraksamda veya azicik yuzune su fiskirtsamda hic bir sekilde korkmuyor :) ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz ?

4 CEVAP

Muhakkak dişi yeni çıkıyordur yoksa bu kadar ısırmaz

Alışırsa önüne geçemezsiniz.
Hayır deyip 2 parmağınızla burnuna dokunun. İzin vermeyin
Isırmaya başladığında ağzına peluş bir oyuncak verebilirsiniz.

cute_catTR

dişlerini kaşıyodur :)

bradutb13

Bende tam olarak bundan korktuğum için sizlere sorayım dedim. Bi sürede sizin dediğini uygularım ozaman. Teşekkür ederim :)