Kedim Dün Gece Kaçtı

cerenruya

Arkadaşlar dün gece kedim kaçtı. Gece 1 civarı kaçtı, 2.30 a kadar aradık bulamadık. Bugün öğlene doğru geldi eve biz ararken. Şimdi yatıyor fakat arada bir titriyor. Gece -1 dereceydi. Sıcak yerde şu an hem klima çalışıyor hem soba. Ne yapmam gerek? Korkudan mı titriyordur, üşüdüğünden hipotermiye mi girmiştir?

4 CEVAP

ezgcn

Bence her ihtimale karşı bi veterinere gidin çünkü titremesiyle ilgili değil ama her şekilde dışarıdan bir şey kapmış olabilir

cerenruya

Arkadaşlar lütfen cevap verin

gokcebuyukk

İlk defa dışarı çıktıysa korkuyor da olabilir biraz bekleyin devam ederse ve imkanınız varsa bir veterinere danışın

Üste çıksın diye yazıyorum umarım dışarıdaki kedilerden hastalık vs. bulaşmamıştır. İnş iyileşir.