Kedim Elimden Mama Yiyor

dipsy_dipsy

Kedimin mamasını degistirmistim, kendisi sevmediği ve yemedigi icin ben goturup elimle yedirdim 2-3 gün. Artık mama kabından asla yemiyor. Kabın başında dikilip benim gelip yedirmemi bekliyor. Nasıl tekrar mama kabını alıstıracağım?

3 CEVAP

Anonymus179224

Bence kabında bırakın, o zaten zamanla yiyecektir. Sevmeseydi yemezdi zaten, sadece sizin elinizden yemek daha bir tatlı geliyordur :)

dipsy_dipsy

Çalışıyorum gun ıcınde evde de degilim, hamile olduğu icin ya yemezse diye korkuyorum ve kıyamıyorum da hep veriyorum aç aç durmasın diye:(

emreovec

Biraz vicdan yapmamak lazım. Mama kabına koyun ve ne olursa olsun elinizle vermeyin. Miyavladığında götürün mama kabının başına. Elbet yiyecek.