Gourmet Yaş Mama (Bakarsanız Mutlu Olurum)

Merhabalar kedime bu yaş mamadan aldım 6 aylık şu an ve hiç vermemiştim yaş mama. Bu çok yaş mama çok mu kötü? Hep kendim yaptım her şeyini. Bu yaş mamayı verdikten sonra bir daha bir şey yemez yazmışlar. Doğru mu bu? Zaten 4 ayda bir veriyorum yaş mamayı ya da hiç vermiyorum.

14 CEVAP

golsahyildirim

Kediler bu yaş mamayı bayılarak yiyor genel anlamda, sadece Gourmet versem sesi çıkmaz benim kedimin. Ancak içeriği oldukça kötü, ne var belli değil. Abur cubur statüsünde görebilirsiniz Gourmet yaş mama serisini, seviyorlar ama kötü😞 Tavsiyem içeriğinde ne yazdığı açıkça belirtilen yaş mamaları 1-2 haftada bir kere vermeniz, yine de siz bilirsiniz.✨

mishapamuk

Selam,
Hayır o derece kötü bir mama değil. Hatta kötü bir mama değil.
Ancak 4 ayda 1 vermenizi anlayamadım. Normalde evde mi yapıyorsunuz?

mishapamuk

Selam,
Hayır o derece kötü bir mama değil. Hatta kötü bir mama değil.
Ancak 4 ayda 1 vermenizi anlayamadım. Normalde evde mi yapıyorsunuz?

Anonymus179224

Bir kereden bir şey olmaz :)

golsahyildirim

Bir kereden bir şey olmaz, ben de içeriğini okuyana kadar haftada bir kere veriyorum Gourmet. Kediniz mırlaya mırlaya yiyecektir büyük ihtimalle 😹 Ancak güzel içerikli şeyler yesin istiyorsanız Gourmet en son sırada yer alır😞

golsahyildirim

haftada bir kere veriyordum* yazacaktım yanlış olmuş, artık vermiyorum.

Tamamdır çok sağolun. Zaten hiç vermiyordum. Bu da belki son olur :) ya güvenemiyorum ben yaş mamalara. Tamamdır o zaman bir kereden bir şey olmaz.

berkeozdede

Kedimizr haftada en az 2 kere yaş mama vermelisiniz. Böbrekleri suya ihtiyacı vardır. Kuru mamadan karşılayamaz. Su içmeyi kediler çok sevmez. Malesef. Yaş mamaları içinde oldukça su var.

Anonymus179224

Maalesef kötü :/ Size bir inceleme yazısı bırakıyorum :)

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/

mishapamuk

Selam,
Hayır o derece kötü bir mama değil. Hatta kötü bir mama değil.
Ancak 4 ayda 1 vermenizi anlayamadım. Normalde evde mi yapıyorsunuz?

mishapamuk

Selam,
Hayır o derece kötü bir mama değil. Hatta kötü bir mama değil.
Ancak 4 ayda 1 vermenizi anlayamadım. Normalde evde mi yapıyorsunuz?

Hayır annem almış. Ben zaten hayatta yaş mama vermiyorum. Hep evde yaptıklarımı veriyorum. Bir kereden bir şey olur mu?

Evet hep evde yapıyorum daha sağlıklı diye :)

Kendim yapıp veriyorum dedim ya yukarıda :)