Kedimin Dilinde Siyah Lekeler Var

Gulhan365

Merhaba,Şuan 1 yaşında olan kedimizi yaklaşık 3 ay önce sahiplendirdik.Ağzında aldığımızdan beri ağır bir koku vardı doktorumuz dişi çürümüş dedi antibiotik verdi ve koku azaldı.Geçen hafta iç dış parazite gittik dişini çekeceğiz uygun bir zamanda dedi.Fakat sonradan farkettimki kedimin dilinde siyah siyah lekeler olmuş.Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.Teşekkür ederim.

2 CEVAP

Kedinin damağında olduğunda şanslı kedi derler ama dilinde olanı ilk defa duydum. Önemli birşey olabilir veterinerinize gösterin bir an önce, belki yayılabilen birşeydir. Görseydim belki biraz anlardım keşke fotoğraf koysaydın.

SerraYanmaz

Kan değerleri normalse zehirlenme ihtimali yoksa problem değildir burada birinin hekimi çil olduğunu söylemişti benim kedimde de var