Kısırlaştırma Sonrası

Gizemozkann

Erkek kedi kısırlaştırma sonrası boynuna yakalık takılıyor mu acaba ilk defa yaşayacağız tam bilemiyorum

3 CEVAP

Milovat

Biz yakalık kullanmadık çünkü veteriner hekimimiz gerek görmedi. Kedim de yarasını hiç yalamadi zaten. Kedinizin huyuna göre veteriniz öneride bulunacaktır. Yakalık da çok strese sokuyor çünkü

tugbatugba80

Bizim kedimizde dikiş vardı ama yakalik takmadik zaten çok stres olan bir kedi. Ilk gece yalamaya çekmeye çalışdı dikişi. Uyumadık nöbet tuttuk. Ama 1 gün sonra normal hayatina döndü hiçbir sorun çıkmadı çok şükür

emreovec

Takılır ama dikişsiz bir operasyon olacaksa muhtemelen 2 3 güne çıkar. Sonra eskisi gibi yaşamına devam eder kedi.