Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması Nasıl

duyguerdgn

Uzun zamandır bu mamayı kullanıyorum kedim için çok seviyor küçük taneli olması da onun için çok iyi bir zararı falan var mıdır ? Değiştirmeli miyim önerebileceğiniz kedi yavru kedi mamaları var mı ?

5 CEVAP

berkeozdede

Çok berbat bir mama bence. Uygun fiyatlı felicia veya Prochoice deneyin. Tabi en iyisi acana orijen Nd fakat dediğim gibi bütçenizi bilemem

Mamanın içeriğinde kullanılan ürünlerin oranlarına ulaşamadım :/ İçeriği gizli tutulmuş mamalardan sakınıyorum ben. Onun yerine Felicia, Mystic, Bonacibo gibi markalara bir göz atabilir. Tabi ki bu saydığım mamalar da piyasadaki en iyileri değiller ama en azından içerikleri sır gibi saklanmamış alıcıdan. Whiskas’ ı dahil bile etmiyorum içeriğine bir göz attıktan sonra zaten. İyi günler dilerim 😇

aseacr

Evde bir paket bu mamadan var kedim yemedi. Mama kargosu gelene kadar idare etsin diye almıştım. Dün sokakta hamile bir kediye vereyim bari dedim içine de biraz kendi kedimin mamasından biraz karıştırdım. Hamile sokak kedisi sadece tahılsız mamaları yedi Jungle'ın yüzüne bile bakmadı gitti. Sokak kedisi bile yemiyor o kadar kötü mama

Nihal321

Eski kedimde Whikas kullanıyordum ve bayılıyordu fiyatlarıda çok uygun:)

pongul

İçeriği çok kötü bir mama maalesef. Bütçenizi bilemiyorum ancak üstte önerilenlere bakabilirsiniz, kötünün iyisi en azından.