Taşlık Ciğer

Aybukeegr

Kediler tavuk taşlıgı cigeri yermi haşlayıp versem sıkıntı olurmu acaba

5 CEVAP

Zeynepulku

Ciğer verin ama tasligin bir besin değeri yok. Hemde çok sert bir şey haşlaması zor.

emreovec

Yer. Sürekli olmamak şartıyla verilebilir.

Superisi814

Ben ikisini de veriyorum.Haslarken saf zeytinyağini da ihmal etmemek gerek.Ciğeri fazlaca vermemek gerek.Taslikta sert oluyor , etçildir ya kediler kavga ede ede yiyor.Biraz küçültüyorum ama taşliği kocaman parçayi yutmaya çalismasin diye.Haslama suyundan da koyuyorum ki içsin.
Cam kavanozda buzlukta bile saklayabilirsiniz , biz de nasiptar cok sokak kedileri.Hatta onlara makarnayla hasliyorum.Yoksa iflas bayragini çekmiş olurdum simdiye kadar.Tavsiye ederim.Hatta icine havuç gibi bazi sebzeleri rendeleyebilirsiniz.

Aybukeegr

Tamam teşekkür ederim

Aybukeegr

Çokk teşekkür ederim ama benim kız cigerin yüzüne bile bakmadı galiba biz böyle seyler sevmiyoruz:)