Kedim İçin Kum Önerisi

karamrve

Merhaba 1,5 yaşında bi kızım var. Topaklaşan kum önerisi istiyorum kullananlardan.Önceleri marin cat kullanıyorduk ama tuvalet kapalı olmasına rağmen çok tozuyor.Ben alerjik astım hastasıyım ve kedim de toza karşı çok hassas.En son da sanicat aldım o tozmuyor ama kokuyu da absorbe etmiyor koku oluyor şimdi de. Sizlerden ricam tozmayan, koku yapmayan ve parfümsüz topaklaşan kum önerisi.Kullanıp memnun olduğunuz markaları yazarsanız sevinirim teşekkürler...

16 CEVAP

karamrve

teşekkür ederim sanırım ever clean deneyeceğim olumlu yorumlar yapılmış hep. her ne kadar hangi çeşidini alacağıma karar veremesem de :)