Kedim İçin Kum Önerisi

karamrve

Merhaba 1,5 yaşında bi kızım var. Topaklaşan kum önerisi istiyorum kullananlardan.Önceleri marin cat kullanıyorduk ama tuvalet kapalı olmasına rağmen çok tozuyor.Ben alerjik astım hastasıyım ve kedim de toza karşı çok hassas.En son da sanicat aldım o tozmuyor ama kokuyu da absorbe etmiyor koku oluyor şimdi de. Sizlerden ricam tozmayan, koku yapmayan ve parfümsüz topaklaşan kum önerisi.Kullanıp memnun olduğunuz markaları yazarsanız sevinirim teşekkürler...

16 CEVAP

melekkadin

Üniversal kum ve silikon kum öneririm

ceydatpcu

Akkum ince kum gerckten çok iyi

catburak

Ever Clean kedi kumu var ben kullanmadım ama kullananlar çok memnun fakat pahalı :)

BALGOZ

mırmır ever clean ve goody iyi markalar

catburak

Ben sizin için baktım Ever Clean Extra Strength Unsected olanı var birde Multi-Crysrals birde Extra Strength Scented diye bir çeşidi var :D parfümsüz bence onu deneyin :-)

BALGOZ

goody kanser ediyormuş yeni öğrendim sakın kullanmayın

BALGOZ

kristalli olabilir onlar iyi kokuyor

ufukkk

********* bentonit ince taneli kum kullanmadan önce birkaç gün dışarda balkona serip havalandırıyorum tozu uçup gidiyor ve topaklanması mükemmel alırken hiç dağılmıyor.

koranay

bende ********* bentonit kalın taneli kullanıyorum oldukça memnunum bu zamana kadar çok denedik en rahat bu öneririm.

Kedisevercat

pisi pisi öneririm

patili

Tigerino Bentonit kedi kumu ve Ever Clean aquafreeze bentonit kedi kumu. Bu ikisi hem pahalı hem de fiyatlarını hak eden en doğal en koku sorunu çıkarmayan markalar. Ama ben evercleanı daha pahalı buluyorum. Tigerinoyu ünlü bir blogger'ın tavsiyesi üzerine denedim ve biraz daha uygun fiyatla everclean.den daha başarılı buldum. petlebide bulunmadıgı için yetkililere yazdım bakalım umarım bu siteye de eklerler 2 ürünü de.

MISRA160

VanCat'te iyidir, bir dönem fiyatı 18 TL'ye yakındı ancak hatırladığım kadarıyla her yerde yaygın olarak bulunmuyor.

tulaycan

********* bentonit ince taneli den çok fazla memnunum öneririm. fiyat olarak da uygun.

********* bu olayda en iyi f/p ürünü bugün 20 kg daha sipariş ettim.

yasement

lindo, proline ve vancat denedik 3ü de fena değil . Favorimiz lindo, temiz kumu dökerken nefes almada sıkıntı yaşamıyoruz.