Kedimin Göz Akması

Kedimin gözleri sıklıkla akıyor bende siliyorum. Fakat sildiğim halde gözünün altında karalıklar ve sarılıklar kalıyor. Peçeteyle siliyorum ama çıkmıyorlar sertleşmişler, kedimi çirkin ve bakımsız gösteriyorlar. Bu lekeleri nasıl ve hangi bezle silebilirim.

4 CEVAP

brokingbad

ılık çay ve pamukla çıkarabilirsiniz gözyaşı lekesini ve akıntının sebebi ne acaba biliyor musunuz?

Hiçbir fikrim yok bu türün gözleri böyle oluyor diye biliyorum. İran kedilerininde öyle hemen her şeyden etkilenip akıyorlar. Ciddi bir sebebi yoktur diye düşündüm, çok üstünde durmadım açıkçası.

peki, teşekkürler.

Anonymus179224

İran kedilerinin akıntıları basık yüz yapısına sahip olmalarından dolayı akıyor ve günlük olan bir şey bu, bu nedenle bence siz yine de veterinerinize danışın :)