Bonacibo Yaş Mamaaa Hakkindaaa...

tugbatugba80

Kayraya haftada 2-3 kere vermek için migrostan felix yaş mama alıyorum. Biliyorum içeceği kötü. Bu yüzden değiştireceğim. Bonacibo hem uygun fiyatli hemde yorumları güzeldi. Sizin fikirleriniz neler ?

8 CEVAP

golsahyildirim

Mırmır, Natura, Felicia, Schesir , N&D, Me-O gibi yaş mamalara bakabilirsiniz👌🏻

Kedisever80

Bonacibo tavuklu hindili Olanı Güzel.başka yaş Mamalara daha fazla para vereceğinize Ondan alın.

SerraYanmaz

Naturea daha iyi fiyatı da uygun bence ondan alın

Uygun fiyatlı arıyorsanız p e t b u r a d a’ da bozita yaş mamaları var 370 gr 14 tl ydi galiba içeriği güzel

Kedisever80

@Golsahyildirim Mırmır Bonacibodan İyi mi?

Kedisever80

Bonacibo hasta Etmez ve en iyi yaş mamalardan bir tanesidir.

tugbatugba80

Teşekkür ederimmmmmmm

ka06

Schesir nd en iyileri diğerleri hasta ediyor ucuz diye almayın lütfen yazık. Icerigindeki et oranı en az yüzde 30 40 olması lazım.