Serumdan Sonra Titreme

ILoveF

Gençlik hastalığı olabilme ihtimali ile tedaviye başlandı. İhtimali diyorum çünkü tahlil imkanı ne yazık ki yok yaşadığım yerde. 3.gün serum takıldı ama bugün titremeye başladı serumdan sonra. Serum mu ağır geldi acaba anlamadık. Acaba böyle serumdan sonra sıkıntı yaşayan oldu mu endişe edilecek bir konu mu nedir acaba. Veteriner serumdan sonra normal dedi ama kötüleşiyor gibi. Var mı böyle bir durum yaşayan. Ne yapacağız bilmiyorum

2 CEVAP

SerraYanmaz

İhtimallerle tedavi yapılmaz tahlil yaptırabileceğiniz bir yere gidin lütfen

ILoveF

Malesef gidebilme imkanım olan hiç bir yerde bu imkan yok. Çok uzakta ve benim kediyi götürme şansım yok. mümkün olsa buraya yazar mıyım, bir dakika bekled miyim gitmek için