Cyrstalin Kulak Spreyi Farkı

Arkadaşlar merhaba bu ikisinin bi farkı var mı internette içerik arattım ama bulamadım kedimin kulaklarını temizlemem gerekiyo mavi olan büyük siseden var elimde onunla temizlesem sıkıntı olur mu yoksa kulak için ayrı olanı mi almam gerekiyo bilgisi olan var mi?

2 CEVAP

Anonymus179224

Hiçbir farkı yok. Sitelerinde ürünlerinin içeriklerinin aynı olduğu, sadece kullanım kolaylığı açısından farklı ambalarlarda ve farklı hacimlerde piyasaya sürdüklerini söylemişler. Yani büyük olanı tercih edebilirsiniz, daha uyguna geliyor :)

Oqrenerde06

Ben de kullanıyorum gayet güzel... Güvenle kullanın