Proplan Kısırlaştırmış Kedi Somon Mama Sert!

Selamlar. Kedimiz kısırlaştırıldığı için veteriner tavsiyesi ile proplan somon kısırlaştırılmış Kedi Maması aldık ama mama çok sert. Yani kedi kabız oldu, diğer mamalarla alakası bile yok. Havanda ezemiyorum bile. İnternetten aldım, acaba bozuk mu yoksa normalde de böyle mi? Ne güzel fitmin gidiyorduk, veteriner tavsiyesi ile yaktık kendimizi 😔😔😔

3 CEVAP

ZehraBulutt

Hayır böyle değil normalde, sahte ya da skt si geçmiş olabilir. Fotoğrafını koyun isterseniz mamanın.

Maumau

Böyle değil. İnternetteki mamalar nedense böyle cıkıyor. Bence vermeyin o mamayı

Hangi siteden almıştınız