İkinci Kedi

Senasakar

İyi geceler. Stiç'in bir arkadaşı olsun istiyoruz. Bu yüzden bir kedi daha sahiplenmeye karar verdik. Ama sahipleneceğimiz kedi erkek bir yaşında ve şuan kızgınlık döneminde. Koku bırakma sorunu varmış. Kısırlaştırmak istiyorum. Ama ne zaman yaptırmalıyım? Koku bırakmaktan vazgeçermi? Eve almadan önce kısırlaştırmayı düşünüyorum. Zaten bir gece veterinerde kalıyor. Böyleyken eve ve bize alışması dahamı zor olur. Çünkü eve getirdiğimde koku bırakmaya çalışırsa bu kötü olur ailem açısından. Eve getirdikten sonramı kısırlaştırmalıyım? Yoksa eve getirmeden öncemi? Ayrıca koku bırakma alışkanlığını bırakabilirmi? Ona nasıl yardımcı olabilirim bu konuda?

1 CEVAP

Havanese_Siri

kısırlaştırırsanız koku bırakmayı bırakacaktır bir yaş kısırlaştırma için uygun bence