Sokaktaki Hamile Kedi

ecekrdg

bugun sokaktaki kedileri beslerken hamile bir kedi fark ettim normalden daha zayif gorunuyordu guzelce mamayi yemesi icin basinda bekledim ama diger kedilerden korkup kacti tekrar bulamadim yarin yine bakmaya gidicem ama sadece mama yeterli olur mu hamile kedi nasil beslenir yardimci olur musunuz :(

2 CEVAP

SerraYanmaz

Evinizde varsa et ya da tavuk pişirip ılık suyuyla birlikte verebilirsiniz

mikaelson

Kediler için olan süt tozlarından karışım yapıp verebilirsiniz bio pet active öneririm. Hamile kedilere genelde destek olmak gerekebiliyor. Onun dışında yaş mama vitamin takviyesi de yapmaya çalışın