Söhbet :)

Anonymus179224

Aklıma bir an şu soru geldi: Hani olur da birgün şu virüs illeti biterse (yakın gelecek gibi durmuyor ama 😁) ve sosyal yaşam eski haline dönerse evcil hayvanlarımız evde neler yapacaklar? Ben kedimi bu pandemi sürecinde sahiplendim ve kendisi yaşantımın merkezine kurulmuş vaziyette. 😂 Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hadi söhbet başlasın! 🙃

5 CEVAP

SerraYanmaz

Normal hayatımda da genel karantinadayim fark olacağını sanmıyorum :D max 2 günlük şehir dışına çıkarım ay kurtulduk derler herhalde :D

hhBetyhh

ben onu çok özlerim başka odadayken bile özlüyorum ama o beni pek sevmediği için mutlu olur :D

Cansupakize

Benim çok zor olucak gibi görünüyor , uzun zamandır evdeyim kedimle aramız da farklı bir bağ oluştu ,şimdi bile arkadaşıma gittiğim zaman görüntülü arayıp konuşmak istiyorum .

betul18

ben de kedimi karantinada sahiplendim ve 7 aydır hiç uzak kalmadık birbirimizden hem onun için hem benim için çok zor olur normale dönersek

Cansupakize

Benim çok zor olucak gibi görünüyor , uzun zamandır evdeyim kedimle aramız da farklı bir bağ oluştu ,şimdi bile arkadaşıma gittiğim zaman görüntülü arayıp konuşmak istiyorum .