Kedimin Dilinde Siyah Lekeler Oluştu. Aynı Durumu Yaşayan Oldu Mu ?

GIZEMTAN

Bugün kedimin dilini görünce çok şaşırdım. Dilinin üstüne siyah lekeler oluşmuş. Onun haricinde başka bi sıkıntı yok gibi umarımda olmaz. Yasaktan dolayı pazartesi günü veterinere götüreceğim. Aynı durumu yaşayan biri olduysa bilgi verebilir mi ?

5 CEVAP

Ağız kokusu var mı?

GIZEMTAN

Evet var normal de çok yoğun bir ağız kokusu yoktu ama bi tık arttı kokusu

kittenlove01

merhaba benim kedimde de aunı durumu yaşıyorum şuan. ağız kokusu da bi tık var gibi. veterineriniz ne dedi? ben de yarın götürmeyi düşünüyorum

diablerose

bnm kedinin dilinde de bu kdr cok olmasa da siyahlik gordum ve onceden yoktu. bi bilen yok mu

gabomb

ne sonuca vardınız?