Kedime Korona Bulaştırır Mıyım

venniee

Arkadaşlar korona insanlardan hayvanlara bulaşır mı? Veya ev içinde hayvanlar taşıyıcılık yapar mı?

7 CEVAP

Betullsusam

Öncelikle geçmiş olsun İnşallah en kısa sürede atlatırsınız bu hastalığı. Aranıza mesafe koymanızda yarar var. Hayvanlara da bulaşıyor diye biliyorum. Çinde ve Japonyada buna yönelik bi araştırma yapılmış bende onların yalancısıyım (: Taşıyıcılık konusunda bir şey diyemem ama yapılan araştırmaya göre geçiyormuş. Tekrardan geçmiş olsun.

nil7

İnsandan hayvana geçiyor mu bilmiyorum ama hayvanlardan insana geçmiyormuş çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşirsiniz 🙏

venniee

of of babam korona oldu ben ve annemde yok test yaptırmadık karantinadayız ama babam ve leo’nun ilişkisini kestik teşekkür ederim herkese

venniee

inanın leoya geçmesini hiç istemiyorum teması keseceğim kedimle

mihriii

bulaşmaz merak etmeyin en son araştırdığımda dünyada sadece 2 kediye sahibinden bulaşmıştı