Kopegim Yasina Gore Büyüklüğü Normalmi ?

awindless

Oncelikle herkeze merhaba
Universite icin memleketime yerlestim ve ilk defa köpek besleme şansım oldu bir kopek sahiplendim annesi ve babasini gormedim kangal kirmasi diye söylendi. Ama sanki kopegime özenle bakmama ragmen buyumuyor gibi geliyor.Sizden bu konuda yardim almak istiyorum acaba yasina gore normalmi. Bide köpeğimin aşırı iri ve güzel bir görünümü olmasini istiyorum.Beslenmesi için tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: 5. ayına yeni girdi.

1 CEVAP

Luckyssss

Kocaman köpek olmus iste dahada kalıplanabilir bence daha hala yavru