Kısırlaştırma

Bi kedi sahiplenmeyi düşünüyorum şuanda 1 yaşında yaklasık 5 aydır koku bırakıyormus ama kakasını kuma yapıyormuş yanı kızgınlıktan oldugunu dusunuyorum kediyi kısırlaştırsam oyle eve getirsem koku bırakmaya devam edermı sizce alışılmış bir hareket çünkü kedi erkek bu arada

4 CEVAP

polo

operasyon başarılı geçerse ve evde huzurlu olursa koku bırakma olmaz kedim bir ay önce kısırlaştırıldı ve koku olayı bitti birkez bile yapmadı

Suankı sahıbınde alerjı varmıs oyuzden daha fazla bakamıycagını soyledı aslında ben kısırlaştırdıktan sonra bı ıkı hafta daha orda kalmasını ıstıyodum bizim eve direk gelse psikolojısı bozulurmu alışamazmı sizce

patili

ev değişikliği onun için zaten stresli bir süreç olacağından bir de kısırlaştırma ve iyileşme sürecini direkt başka bir eve geçerek yaşatmayın ona. olumsuz sonuç alırsınız. o yüzden önce gelsin size alışsın. mümkünse ilk hafta bütün eve salmayın tek bir odaya alışsın ilk önce. oda aydınlık ferah ve yiyecek içeceği kumu vs herşeyin içinde olduğu temiz güvenli bir oda olsun. orada size alıştıktan sonra yavaş yavaş eve salın sonrasındski birkaç hafta içinde de kısırlaştırırsınız. cinsi ne kedinin?

Ahmetemind

Tavsiyem ilk olarak evinize getirmeniz.1-2 hafta alışmasını bekleyin.Daha sonra kısırlaştırın