Kısırlaştırdıktan Sonraki Süreç (Soru Değil)

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba kedimi dün kısırlaştırdım ve bugün size sonrasıyla ilgili tecrübemi anlatmak istiyorum. Öncelikle kedim dişi ve normal anestezi ile işlemi yapıldı. Rahmi ve yumutalıkları alındı ve eriyen dikiş atıldı. Bir gece veterinerde kaldı ve birgün boyunca bir şey yemedi. Ertesi gün eve geldik ama aşırı derecede vahşi sinirliydi asla dokunmanızı tavsiye etmem bir gün boyunca. 2 gün sonra kontrole gideceğiz ipucu dikiş yerini yalamasın diye ben bebek zıbınlığı giydirdim yakalık çok strese sokuyor ve şuan bu halde umarım kedisini kısırlaştırmak isteyenlerin aklındaki sorulara yardımcı olmuştur iyi günler herkese

4 CEVAP

Muhtemelen kızgınlık döneminde salgıladığı hormonu kanindan atamamıştır. Çok normal yani belli sure o şekilde hareketlerinin olması. Oyuncak degiller sonuçta. Zamanla geçer.

kaanpolat

Bu paylaşımı benim gibi öncesinde strese giren ve kısırlaştırmaktan korkan kişiler için paylaştım ameliyat ücreti test hariç 900 TL idi ama öğrenci indirimiyle birlikte 750 TL ye yaptırdım İstanbul Avrupa yakasında etiler pupilla veteriner kliniğiniğin de yapıldı

dilanhos

Benimkini de bugun kisirlastirdik. (Erkek) Ama anlayamadkgim bir hareket yapiyor eskisi gibi bacagima yorgana falan cikip ciftlesmeye calisiyor. Kisirlastirdiktan sonra bunlar biter diye biliyorum ben? Kiziyo uzuluyor yapamadikca. Napicaz?

kaanpolat

Belki sizinki daha anestezinin etkisinden çıkmamıştır bizimkide ameliyat sonrası titriyordu