Kedi Oteli

hazalsenol

Merhaba arkadaşlar üç günlük bir iş gezim var. Kedime bakacak kimse yok. Üç gün evde yalnız kalabilir mi? Ya da İstanbul'da bildiğiniz , güvenilir bir kedi pansiyonu var mı? Ücret önemli değil kedim rahat etsin o önemli

10 CEVAP

Doldurun bir leğene kumunu koyun banyoya etrafına paspas serin evde 4-5 yere mama ve su koyun 4-5 gün bile hiç bir şey olmaz.
Boşuna stres oluyorsunuz :)

Kum miktarını bol tutarak evin farklı yerlerine su ve mama koyarak üç gün için bırakabilirsiniz. Bir sorun olmaz bence.

batuhantopcu

Ben 2 hafta bile bıraktığım oldu. Arada biri gelip mamasını tazelemesi yeterli. 3 gün için buna da gerek yok mamasını suyunu bol koyun yeterli.

hazalsenol

Apartmanımda komşu ilişkisi yok maalesef

Havanese_Siri

Evde bırakabilirsiniz ama otel istiyorsanız kesinlikle Elit Yavru türkiyenin en iyi evcil hayvan firmasıdır fiyat konusunda çok bir bilgim yok ama tahminim çoookkk pahalı kesinlikle hastalık olmadığına emin olabilirsiniz

hazalsenol

Daha önce hiç ayrı kalmadık o yüzden stres oluyorum. Sanırım evde kalması dediğiniz gibi daha iyi hem bildiği ortamda olur

burakcaglar

aynen haklısınız büyük kaba mama ve su koyun fakat suyu bazı yerlere ufak koyun kumunuda fazla koyarsanız zaten kendisi gömerek temizliyor ve acıkınca mamasını ve suyunu içer ama alternatif olarak fazladan kum koyma ihtimaliniz varsa daha sağlıklı olur :)

hazalsenol

Ben de evde kalması taraftarıyım aslında

BALGOZ

kedi otelleri çok hastalıklı oluyor bence komşuna söyle arada bir mama versin

hazalsenol

Araştıracağım teşekkürler