Can Dostlarımızz

Daha önce görmüştüm burada böyle bir etkinlik yapan birini çok eğlenceliydi bence. Bu yüzden uzun bir aradan sonra bende yapmaya karar verdim. Onlarla hergün yeni bir anı onlar bizim can dostumuz en sevdiğimiz. Hadi sende bu ankete katıl ve kedinle yaşadığın en güzel anıyı bizlerle paylaş ❤❤

4 CEVAP

Kedimseker

Bir keresinde çorbamın içine atlamıştı sonra banyo yaptırmıştım ve banyoda da kayıp düşüp ayağını burkmuştu jsjsjjsjsjs. Onun ve benim için biraz şanssız bir gündü ama şimdi güzel bir anıya dönüştü. Güzel bir etkinlik.

Oqrenerde06

Labodan çıktıktan sonra klozetı kapatmayı unutmustum meraktan bakarken içine düşmüştü ama içi temızdı düşmesiyle çıkması bir oldu zaten :)

alaralovecats

Lavabonun kapısı hafif açıktı oradan içeriye girmeye çalıştı dur dediğim anda koştu ve mama yemeye başladı :)

yazanlara teşekkürler 💙💙 fakat keşke daha fazla katılım olsaydı